Фахівці компанії АСПІТ реалізували проєкт розроблений для об’єкта «Реконструкція системи трубопроводів обезпарювання та трансферу автоклавів ТОВ ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ (ПБГ «Ковальська»).

ЗАДАЧА: встановлення автоклаву №11 та підняття продуктивності заводу на 15%.

Автоклав FJZSS1.5-3×32, виробництва компанії Jiangsu Olymspan Thermal Energy Equipment Co., Ltd (Китай), призначений для волого-теплової обробки виробів з пористого газобетону.

Автоклав FJZSS1.5-3×32 являє собою горизонтальний циліндричну посудину, оснащену глухим еліптичним днищем з одного боку і відкидною кришкою з протилежного боку. З’єднання кришки з корпусом автоклава здійснюється за допомогою байонетного затвора.

Вибір обладнання здійснено згідно з вимогами вихідних даних на проєктування, стандартів і нормативних документів. Все технологічне обладнання повинне мати необхідні сертифікати й дозволи на застосування. Матеріальне виконання прийняте з врахуванням умов технологічного процесу і кліматичних умов району розташування.

ДОВІДКА

Компанія «Енерджи Продакт» – одне з найпотужніших підприємств із виробництва пористого бетону у Південному регіоні України, що випускає газобетонні блоки автоклавного твердіння, яке з 2019 року входить до складу ПБГ «Ковальська». Це сучасне, повністю автоматизоване виробництво, що займає площу понад 30 000 кв.м і оснащене високотехнологічним обладнанням Aircrete Europe (Нідерланди).

Виробничі потужності заводу складають 450 тисяч м3 газобетону на рік.